Інновації Bebetto


Direction Memory System


DMS (Direction Memory System ) система пам'ять напрямки   (ПаН) -   подолання нерівностей передніми колесами може привести до відриву одного з коліс від   підлоги, коли друге колесо долає перешкоду. У таких випадках колесо, яке втрачає контакт із землею може довільно обертатися і змінювати своє положення стосовно напрямку переміщення другого колеса. Повторне зіткнення колеса з підставою   може стати причиною вібрації.

Пристрій пам'ять напрямку (ПаН) має   завдання утримати відірване колесо в положенні, в якому воно знаходилося до втрати контакту з землею. *Система захищена патентним правом.
 

 


Shock Absorption System


SAS (Shock Absorption System)–  система поглинання коливань   (СиПоК)   – для підвищення комфорту при русі, механізми підвіски передніх коліс   оснащені спеціальним пристроєм. Цей пристрій поглинає вібрації коліс, викликані нерівною поверхнею, якою рухається коляска.Амортизація значною мірою усуває відриви від поверхні   одного з коліс, коли інше долає перешкоду
 

 


 

Додаткові амортизатори


Компанія Bebetto випускає окремі моделі з додатковими амортизаторами. Вони можуть бути встановлені в м'якому або жорсткому режимі. Це запатентована технологія компанії Bebetto, унікальна для універсальних колясок Bebetto.
 

 


 

Stop&Go


Універсальні коляски Bebetto використовують нову модель гальм. Варто зазначити, що вона була розроблена таким чином, щоб забезпечити найбільш зручне використання для батьків. Форма педалі виконана таким чином, щоб максимально полегшити перемикання з мінімальним навантаженням. В результаті батьки зможуть легко впоратися з цим завданням, у якому б вони не були взутті.
 

 


 

Захист тканини UV50+


Окремі шари оббивки і спосіб пошиття колясок Bebetto сконструйовані таким чином, щоб блокувати шкідливі ультрафіолетові промені. Маркування теплового захисту від УФ-випромінювання "UV50+" було випробувано в лабораторії, де тканини пройшли випробування, в результаті визначений показник становив UPF50+. Це дуже важливо, тому що тривалий вплив УФ-випромінювання може привести до алергії або захворювань шкіри та очей малюка.
Tkanina UV 50+

 


 

Надувні колеса


Універсальні коляски Bebetto укомплектовані камерними, надувними колесами низького профілю. Вони покликані забезпечити відмінну амортизацію на пересічній місцевості, що призводить до підвищення комфорту для дитини. В колесах використовуються звичайний ніпель як для велосипеда, підкачати колеса можливо ручним насосом чи на будь-якому СТО поряд з Вами (рекомендований тиск 0,6 бар).
Pompowane koła w wózkach Bebetto

 


 

 

Універсальний підсклянник для напоїв


Влітку Ви можете втамувати спрагу поставивши в нього пляшку води, соку чи чаю/кави.
Uchwyt na butelkę/kubek termiczny do wózków Bebetto

 


 

Парасоля


Парасолька кріпиться до коляски Bebetto та допомагає захистити Вашого малюка від сонячних променів. Для довгих літніх прогулянок парасолька - то, що завжди буде актуальне як для турботливих батьків, так і для дитини.
Uchwyt na butelkę/kubek termiczny do wózków Bebetto